piątek, 2 listopada 2012

Newsy:)/zdjęcia 12 :)/wywiady:)

1.Chłopcy wczoraj spędzali dzień ze swoimi rodzinami:) Każdy był w swoim rodzinnym mieście a dziś wracają do Londynu:)
2.George napisał, ze kiedyś JJ biegał 20 minut koło wanny i dziwił się, czemu nie ma w niej wody i dopiero później zorientow że nie ma w niej korka :D Haha JJ :D
3.Tweety Olly'ego (chłopaka Jaymi'ego:) )
a."Having a lush day with Jaymi today :) off out for dinner and drinks tonight ♥"-"miałem bujny(?) dzień z Jaymi:) na koniec kolacja i drinki wieczorem" :)
b."Hmm what to wear for my hot date with my boy hahaha ;)"-"Hmm w co się ubrać na  gorącą randkę z moim  chłopakiem hahaha:)"
c."Just heard a preview of @unionjworld song this saturday live from my jaymi! ♥ amazing! What a comeback!"-"Właśnie słyszałem zapowiedź piosenki Union J na sobote zyć z moim Jaymi wspaniała! Co za powrót!"
d. "Had such an amazing night at the italian with Jaymi onto the California Inn for drinks with the rest of the gang! :)  -"Miałem niesamowita noc Włoszech"California Inn" drinki z resztą gangu:)"
4.George ogładał wczoraj Paranormal Activity 4. Powiedział, ze było szokujące, ale nie straszne :)
5.Mozna wygrać rozmowe telefoniczną z Georgiem! Wystarczy lajknąc ich stronę na fb i zdjećie Georga rozmawiającego przez telefon :) Nie trzeba wpisywać numeru, oni sami po to napisza do zwycięscy. Mogą dzwonic wszędzie:)
6.Mały kuzyn Georga:)
7.Dwa nowe wywiady z Gali:) tym razem z JJ i Josh'em :)
a.mówią od 0.55 :)
b.mówią od 1.10 :)
8.George na gali:)
9.Z fanami:)


10.Patrzccie jakie fajne:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz